Skip links

Hakkımda

Onur Seyrek Kimdir?

Onur Seyrek

Uzman Fizyoterapist
& Eğitmen

Özel ilgi alanlarım akut ve ısrarcı ağrı tedavisi, sporcu sağlığı, müzisyen sağlığı olmakla birlikte ortopedi ile nörolojinin kesişimdeki pek çok problemde danışanlarıma yardımcı oluyorum.

Onur Seyrek

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü tam burslu programından 2016 yılında yüksek onur derecesiyle mezun oldum. Akabinde, Hacettepe Üniversitesi’nde Spor Fizyoterapistliği alanında yüksek lisans eğitimine başladım, 2019 yılında yüksek onur derecesiyle eğitimimi tamamladım.

Yüksek lisans için Ankara’da bulunduğum süre boyunca çeşitli tıp merkezlerinde çalıştım. 2018’de butik bir spor salonu bünyesinde kendi merkezimde benimle çalışmak isteyen danışanlarıma yardımcı oldum.

Lisans eğitimim sırasında ABD’de klinik gözlem amacıyla bulundum. UPENN ve Our Lady of Lourdes hastaneleri, evde bakım hizmetleri veren kurumlar ve bazı özel kliniklerde gözlemler yaptım.

Bu süreçte; kayropraktik yöntemler, egzersiz yöntemleri, Manuel terapi teknikleri, akut yaralanmalara yaklaşım, sinir mobilizasyonu gibi konularda eğitim aldım ve uygulamalar yaptım.

Lisansüstü eğitimim sırasında Danimarka’da kongrede sunma şansı elde ettiğim akademik çalışmalar yaptım. Diz ağrıları üzerine tezimi yazdıktan sonra mezun oldum.

2019’da İstanbul’a döndüm ve Healco Klinik’te çalışmalarıma başladım. Klinik çalışmalarımın yanı sıra eğitmen olarak çeşitli üniversitelerde öğretim görevlisi olarak lisans düzeyinde ders verdim.

Bunların yanı sıra fizyoterapist meslektaşlarıma; Manex Nöro-Ortopedik Terapi Konsepti ve ABD-İrlanda menşeili “Integrated Kinetic Neurology” eğitimlerini mezuniyet sonrası ileri eğitim kapsamında yurt içinde ve yurt dışında vermekteyim.

Türkiye’de yetişmiş bir fizyoterapist olarak yurtdışındaki hekim ve fizyoterapistlere eğitim veren birkaç fizyoterapistten biriyim.

İşbirliklerim & Üyesi Olduğum Kuruluşlar

Fizyoterapiste İhtiyacınız Var Mı?

İster Sıkca Sorulan Sorular Bölümümüze Bakarak İsterseniz Danışanlarımız İçin Hazırladığımız Anket Bölümümüzden Yararlanarak, Bir Fizyoterapist İle Çalışmanıza Gerek Olup Olmadığına Hızlıca Karar Verin!